Євробачення: прикордонники заявили, що не видавали Аліні Паш довідку про поїздку до Криму

Євробачення: прикордонники заявили, що не видавали Аліні Паш довідку про поїздку до Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Державна прикордонна служба не видавала переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 співачці Аліні Паш довідку про законне перетинання державного кордону України через КПВВ Чаплінка у 2015 році.

Про це у коментарі “Українській правді” повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

“Держкордонслужба проаналізувала інформацію, яка була поширена Громадським мовником України про документ, нібито наданий відомством фізичній особі для подання в рамках відбору на Євробачення. Повідомляємо, що нам не відомо, який документ опубліковано мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавалася. Відомство також отримало офіційне звернення від Національної громадської телерадіокомпанії України з приводу підтвердження створення такого документа. Найближчим часом мовник отримає нашу відповідь”, – заявив він.

Демченко також уточнив, що наразі підрозділ ДПСУ опрацьовує відповідь на звернення самої Аліни Паш про перетин кордону, який надійшов та зареєстрований у відомстві.

Нагадаємо, 14 лютого голова правління Національної громадської телерадіокомпанії України Микола Чернотицький сказав, що до отримання інформації від ДПСУ не готовий підписувати угоду із Паш. Він також зазначив, що якщо організатори “Євробачення” побачать ознаки політизації відбору, Україна може залишитися поза конкурсом цього року.

Аліна Паш повідомила, що надала повторний запит прикордонникам. За її словами, вона не порушувала закону.

 

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Alina Pash (@alinapash)

Пісня Шум українського гурту Go_A, з яким вони брали участь у «Євробаченні» 2021 року, потрапила до трійки найкращих за всю історію пісенного конкурсу.

Після фіналу Нацвідбору на Євробачення 2022 року Україна потрапила до трійки лідерів згідно з рейтингом офіційного букмекерського сайту. Тепер у нас лише один конкурент.

Джерело: Народна Правда