Євробачення: Аліна Паш звільнила свого директора через фальсифіковану довідку про поїздку до Криму

Євробачення: Аліна Паш звільнила свого директора через фальсифіковану довідку про поїздку до Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Переможниця національного відбору на Євробачення Alina Pash (Аліна Паш) розірвала контракт зі своїм директором, дізнавшись, що довідку про поїздку до Криму у 2015 році через українське КПВВ було сфальсифіковано.

Про це вона повідомила у себе в Instagram.

При цьому Державна прикордонна служба України видалила інформацію з реєстрів про те, як співачка перетинала кордон – така інформація зберігається лише 5 років.

“Як і обіцяла, перше, що ми зробили – з’ясували всередині команди обставини, які дали підстави для заяви спікера ДПСУ про нелегітимну довідку. Виявилося, що поки що ми чекали офіційної відповіді на мій запит від Прикордонної служби, член моєї команди намагався знайти цю інформацію як якнайшвидше і вибрав не той шлях, який узгодила б я чи будь-хто інший з нас, що я бачила? який я й перетинав адміністративний кордон… Підстав вважати, що довідка не справжня, ніхто з команди не мав… Яким чином, як і звідки член нашої команди міг отримати документ, наданий Суспільному, невідомо… Я хочу вибачитись від імені свого проекту перед українцями , перед громадським мовником, перед кожним, хто спостерігає цей негативний шум навколо мене. Шкода усвідомлювати, що свої штовхають такі важкі і неприємні палиці в колеса”, – коментує співачка.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Alina Pash (@alinapash)

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Alina Pash (@alinapash)

Державна прикордонна служба не видавала переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 співачці Аліні Паш довідку про законне перетинання державного кордону України через КПВВ Чаплінка у 2015 році.

Скандал навколо Євробачення продовжується, тепер під удар потрапив учасник гурту Kalush Orchestra. У мережі знайшли, що Тимофій Музичук їздив до Росії 2015 року.

Джерело: Народна Правда