Слідом за “ДНР”: ватажок “ЛНР” оголосив евакуацію до Росії – звучать сирени цивільної оборони

Слідом за “ДНР”: ватажок “ЛНР” оголосив евакуацію до Росії – звучать сирени цивільної оборони
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ватажок так званої “ЛНР” Леонід Пасічник наслідував приклад Дениса Пушиліна (главар “ДНР”), оголосивши про початок евакуації жителів до Росії.

Як повідомляють російські ЗМІ, Пасічник закликав місцевих жителів виїхати до Росії, а глав регіонів, співробітників правоохоронних органів та надзвичайних служб допомогти населенню дістатися до прикордонних пунктів пропуску.

За словами Пасічника, Росія “готова забезпечити організований прийом та розміщення на своїй території мешканців “ЛНР”.

Він також звернувся “до всіх чоловіків, здатних тримати в руках зброю” і закликав їх “встати на захист своєї землі”.

Тим часом, у Донецьку вже звучить сирена цивільної оборони.

19 лютого Міноборони Російської Федерації проведе навчання сил стратегічного стримування під командуванням Володимира Путіна. У ході навчань будуть виконані пуски балістичних та крилатих ракет.

Як повідомлялося раніше, кількість українців, які вважають високою ймовірність повномасштабного вторгнення Росії, останніми днями зменшується . Водночас зростає кількість тих, хто вірить, що ЗСУ зможуть відбити напад.

The Washington Post пише , що офіційні особи Сполучених Штатів Америки отримали розвіддані про те, що оголошене Російською Федерацією відведення військ від кордону з Україною було «навмисним хитрощом», щоб ввести в оману США та інші держави.

Раніше глава Міноборони Олексій Резніков заявив , що біля кордонів України зосереджено близько 140 тисяч російських військових. Реального відведення військ РФ, про яке заявляє Кремль, у Міністерстві оборони не фіксують.

Президент США Джо Байден заявив , що Росія може атакувати Україну в найближчі кілька днів. Для цього буде використано операцію під чужим прапором.

 

 

Джерело: Народна Правда