В яких країнах краще не купувати автомобілі з пробігом

В яких країнах краще не купувати автомобілі з пробігом
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Купівля автомобіля в Україні є розкішшю, тому багато хто бере машини вторинного ринку. Проте варто знати, що у більшості країн світу скручування пробігу автомобіля не вважається злочином та не регламентується на рівні законодавства. Тому зменшення показників одометра є дуже поширеним явищем.

Експерти з “УкрАвтопром” назвали країни, де найбільше продають машини зі скрученим пробігом.

Найгірші результати показали країни Балтії. На першому місці в антирейтингу знаходиться Латвія – 24% автомобілів на вторинному ринку мають скручені показники одометра. На другому місці Румунія – близько 20%, на третьому – Естонія – близько 19%.

Україна посідає шосте місце у рейтингу з показником 16%.

Проблема зі скрученим пробігом автомобіля дещо менш масштабна у країнах Західної Європи. Рівень життя в цьому регіоні є набагато вищим, і люди можуть дозволити собі придбати новий автомобіль.

В яких країнах краще не купувати автомобілі з пробігом

Світова автомобільна промисловість страждає через дефіцит напівпровідників і чіпів . В автосалонах не вистачає нових автомобілів. Ті, хто хотів придбати новий автомобіль, продовжують їздити на старому старому або вибирають «молоде» авто з невеликим пробігом. Як наслідок, кількість автомобілів із пробігом на ринку Європи зменшується, а ціна зростає.

В Україні з 1 січня змінилися суми збору на обов’язкове державне страхування за першої реєстрації легкового автомобіля. Це з зміною розміру мінімального прожиткового мінімуму.

Джерело: Народна Правда