Держдума РФ ратифікувала угоди з “Л/ДНР”: Пушилін та Пасічник заявили, що до “республік” входять області повністю

Держдума РФ ратифікувала угоди з “Л/ДНР”: Пушилін та Пасічник заявили, що до “республік” входять області повністю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Держдума Російської Федерації одноголосно ратифікувала внесені президентом Володимиром Путіним договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу з “ДНР” і “ЛНР”.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У підписаному документі повідомляється, що “сторони будуватимуть свої відносини як дружні держави, послідовно керуючись принципами взаємної поваги державного суверенітету та територіальної цілісності, мирного врегулювання спорів”, а також на принципах рівноправності та невтручання.

Вже відомо, що договори охоплюють сфери економіки (наприклад, використання російського рубля), оборони та охорони кордонів, захисту прав етнічних меншин тощо.

Варто зазначити, що в Росії заявляють про визнання “ЛНР” та “ДНР” у тих межах, у яких “республіки” проголосили себе у 2014 році. Ватажок “ДНР” Денис Пушилін заявив, що “ДНР” – це вся Донецька область. Аналогічну заяву робив і ватажок “ЛНР”.

Президент України Володимир Зеленський назвав умову для воєнного стану в Україні.

Окупаційна влада «ЛНР» заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область. У зв’язку з цим вимагають від України добровільно відвести війська.

Наслідком визнання Росією «Л/ДНР» може стати виняток із Європейського банку реконструкції та розвитку.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу рішення Росії визнати так звані «ДНР» та «ЛНР».

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав «Л/ДНР» . З таким проханням до нього звернулася Державна Дума Росії.

Путін після визнання “ЛНР” та “ДНР” підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Йдеться про нібито «миротворців».

Джерело: Народна Правда