“Не укропы кидают. Наши кидают”: оприлюднено розмови бойовиків «Л/ДНР», які напередодні обстрілювали мирних жителів на Донбасі

”Не укропы кидают. Наши кидают”: оприлюднено розмови бойовиків «Л/ДНР», які напередодні обстрілювали мирних жителів на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Служба безпеки України оприлюднила розмови бойовиків “ЛНР” та “ДНР”, які у лютому 2022 року розпочали ескалацію подій на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба силовиків.

“Вказані розмови вдалося отримати під час контррозвідувальної роботи СБУ, що проводиться для відображення та стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях. Матеріали розсекретили та оприлюднили з дозволу слідчих СБУ, щоб показати, хто справді відповідальний за нагнітання ситуації на сході України. Заходи викриття та документування зловмисників проводили співробітники СБУ у Донецькій та Луганській областях”, – йдеться у повідомленні СБУ.

На оприлюднених записах чути, як терористи та мешканці тимчасово окупованих територій:

  • між собою зізнаються, що самі влаштовують провокації та обстрілюють мирне населення ;
  • обговорюють накопичення російських військ, зокрема залучення чеченців «полку Кадирова» ;
  • дивуються, що сили ЗСУ не ведуться на провокаційні обстріли бойовиків;
  • розповідають, що самі бойовики потрапили “в будку в Росії” (пізніше ФСБ назвала це “обстрілом прикордонного пункту РФ у Ростовській області”);
  • підтверджують, що їхні снаряди потрапили до Луганської ТЕС (внаслідок чого місто Щастя залишилося без електро-, водо- та теплопостачання).

22 лютого Держдума Російської Федерації одноголосно ратифікувала внесені президентом Володимиром Путіним договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу з «ДНР» і «ЛНР». При цьому в Росії заявляють про визнання «ЛНР» та «ДНР» у тих межах, у яких «республіки» проголосили себе у 2014 році. Ватажок “ДНР” Денис Пушилін заявив, що “ДНР” це вся Донецька область. Аналогічну заяву робив і ватажок “ЛНР”.

Президент України Володимир Зеленський назвав умову для воєнного стану в Україні.

Окупаційна влада «ЛНР» заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область. У зв’язку з цим вимагають від України добровільно відвести війська.

Наслідком визнання Росією «Л/ДНР» може стати її виведення із Європейського банку реконструкції та розвитку.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу рішення Росії визнати так звані «ДНР» та «ЛНР».

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав «Л/ДНР» . З таким проханням до нього звернулася Державна Дума Росії.

Путін після визнання “ЛНР” та “ДНР” підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Йдеться про нібито «миротворців».

Джерело: Народна Правда