Німеччина зупиняє сертифікацію «Північного потоку – 2»

Німеччина зупиняє сертифікацію «Північного потоку – 2»
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Німеччина зупиняє процес сертифікації газопроводу «Північний потік – 2» до подальшого розпорядження. Причина – визнання Росією “Л/ДНР”.
Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, пише Der Tagesspiegel.

Шольц заявив, що Росія порушила всі міжнародні домовленості і зробила «незбагненний, невиправданий» крок, визнавши незалежність “Донецької та Луганської народних республік”.

На його думку, зупинка процесу схвалення газопроводу дасть сигнал Москві, що такі дії не залишаться без наслідків: “Росія не має підтримки у світі”. Водночас, Шольц висловив підтримку українському президенту Володимиру Зеленському.

22 лютого Держдума Російської Федерації одноголосно ратифікувала внесені президентом Володимиром Путіним договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу з «ДНР» і «ЛНР». При цьому в Росії заявляють про визнання «ЛНР» та «ДНР» у тих межах, у яких «республіки» проголосили себе у 2014 році. Ватажок ДНР Денис Пушилін заявив, що “ДНР” це вся Донецька область. Аналогічну заяву робив і ватажок “ЛНР”.

Президент України Володимир Зеленський назвав умову для воєнного стану в Україні.

Окупаційна влада «ЛНР» заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область. У зв’язку з цим вимагають від України добровільно відвести війська.

Наслідком визнання Росією «Л/ДНР» може стати виняток із Європейського банку реконструкції та розвитку.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу рішення Росії визнати так звані «ДНР» та «ЛНР».

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав «Л/ДНР» . З таким проханням до нього звернулася Державна Дума Росії.

Путін після визнання “ЛНР” та “ДНР” підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Йдеться про нібито «миротворців».

Джерело: Народна Правда