Путін заявив, що Росія визнала “Л/ДНР” у межах Луганської та Донецької областей у складі України

Путін заявив, що Росія визнала “Л/ДНР” у межах Луганської та Донецької областей у складі України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія визнала “Л/ДНР” у межах, які прописані у їхній “конституції”, уточнивши при цьому, що йдеться про межі Луганської та Донецької областей, які у складі України.

“У яких межах ми визнаватимемо ці республіки. Ми визнали їхні конституції. А в конституціях написано, що кордони в межах Донецької та Луганської областей у той час, коли вони були у складі України”, – заявив Путін.

Окремо Путін заявив, що довгострокове врегулювання ситуації в Україні залежить від визнання волевиявлення людей, які живуть у Криму та Севастополі.

22 лютого Держдума Російської Федерації одноголосно ратифікувала внесені президентом Володимиром Путіним договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу з «ДНР» і «ЛНР». При цьому в Росії заявляють про визнання «ЛНР» та «ДНР» у тих межах, у яких «республіки» проголосили себе у 2014 році. Ватажок “ДНР” Денис Пушилін заявив, що “ДНР” це вся Донецька область. Аналогічну заяву робив і ватажок “ЛНР”.

Президент України Володимир Зеленський назвав умову для воєнного стану в Україні.

Окупаційна влада «ЛНР» заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область. У зв’язку з цим вимагають від України добровільно відвести війська.

Наслідком визнання Росією «Л/ДНР» може стати її виведення із Європейського банку реконструкції та розвитку.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу рішення Росії визнати так звані «ДНР» та «ЛНР».

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав «Л/ДНР» . З таким проханням до нього звернулася Державна Дума Росії.

Путін після визнання “ЛНР” та “ДНР” підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Йдеться про нібито «миротворців».

Джерело: Народна Правда