Великобританія запроваджує санкції проти Росії: хто у списку

Великобританія запроваджує санкції проти Росії: хто у списку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Великобританія запроваджує санкції проти Росії після ратифікації Державною думою угоди з “Л/ДНР” та введення регулярних військ на Донбас.

Санкції озвучує британський прем’єр Борис Джонсон.

Виступаючи у парламенті, Борис Джонсон заявив, що Володимир Путін хоче зруйнувати Україну. Він вважає, що введення сил РФ на територію “Л/ДНР” дорівнює новому вторгненню:

“Путін створює підстави для повномасштабного вторгнення. Як у 2022 році лідер держави може створити такий задум та зруйнувати мирну сусідню державу? Саме це й робить Путін”.

Як повідомляє Telegram-канал “Дождя” під санкції потрапили: “Промсвязьбанк”, банк «Россия», “Генбанк” та “Индустриальный сберегательный банк”.

“У британському парламенті згадали «список Навального» — список близьких до Путіна людей, проти яких варто запровадити санкції, запропоновані Навальним. Джонсон відповідає, що Тимченко та Ротенберги є в цьому списку, і “це лише частина першої партії”, – повідомляє канал.

22 лютого Держдума Російської Федерації одноголосно ратифікувала внесені президентом Володимиром Путіним договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу з «ДНР» і «ЛНР». При цьому в Росії заявляють про визнання «ЛНР» та «ДНР» у тих межах, у яких «республіки» проголосили себе у 2014 році. Ватажок “ДНР” Денис Пушилін заявив, що “ДНР” це вся Донецька область. Аналогічну заяву робив і ватажок “ЛНР”.

Президент України Володимир Зеленський назвав умову для воєнного стану в Україні.

Окупаційна влада «ЛНР» заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область. У зв’язку з цим вимагають від України добровільно відвести війська.

Наслідком визнання Росією «Л/ДНР» може стати її виведення із Європейського банку реконструкції та розвитку.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу рішення Росії визнати так звані «ДНР» та «ЛНР».

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав «Л/ДНР» . З таким проханням до нього звернулася Державна Дума Росії.

Путін після визнання “ЛНР” та “ДНР” підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Йдеться про нібито «миротворців».

Джерело: Народна Правда