Визнавши “Л/ДНР”, Росія вийшла з “Мінська”: у ТКГ розповіли, що буде далі

Визнавши “Л/ДНР”, Росія вийшла з “Мінська”: у ТКГ розповіли, що буде далі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Українська делегація у ТКГ засуджує визнання Росією “Л/ДНР“, яке свідчить про свідомий вихід Росії із мінських домовленостей.

Про це повідомляє прес-служба ТКГ.

“Українська делегація у Тристоронній контактній групі рішуче засуджує рішення російської влади про визнання так званих “ДНР/ЛНР”, що може свідчити про свідомий вихід РФ із мінських домовленостей”, – йдеться у заяві.

В українській делегації заявили, що протягом минулого тижня російська делегація неодноразово цілеспрямовано ухилялася від участі у консультаціях у форматі ТКГ, реалізуючи свій план за допомогою ескалації ситуації на лінії розмежування.

“У ситуації, що склалася, ми проводитимемо консультації з чинним головою в ОБСЄ, координатором від ОБСЄ та країнами нормандської четвірки щодо подальшого формату переговорного процесу”, – розповіли в делегації про подальший план дій.

Окупаційна влада «ЛНР» заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область. У зв’язку з цим вимагають від України добровільно відвести війська.

Наслідком визнання Росією «Л/ДНР» може стати виняток із Європейського банку реконструкції та розвитку.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу рішення Росії визнати так звані «ДНР» та «ЛНР».

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав «Л/ДНР» . З таким проханням до нього звернулася Державна Дума Росії.

Путін після визнання “ЛНР” та “ДНР” підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Йдеться про нібито «миротворців».

Джерело: Народна Правда