На кордон Білорусі та України знову прибула партія російської техніки, – Maxar

На кордон Білорусі та України знову прибула партія російської техніки, – Maxar
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

До території України, яка межує з півднем Білорусі, прибуло близько ста одиниць військової техніки та десятки наметів для розміщення військових.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на супутникові фотографії Maxar.

Також на знімках заходу Росії поблизу кордону з Україною помітили новий польовий шпиталь до військового гарнізону. За даними Maxar, біля західних кордонів Росії також були помічені транспортери, що використовуються для перекидання танків, артилерії та іншої важкої техніки.

Верховна Рада 23 лютогоможе запровадити режим надзвичайного стану по всій Україні.

Президент України Володимир Зеленський 22 лютого записав новий відеозвернення до українців щодо визнання Росією так званих “Л/ДНР”. Він повідомив, що на сьогоднішній день немає потреби у загальній мобілізації, але необхідно оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування – видано указ про заклик резервістів у особливий період: “Йдеться виключно про громадян, зарахованих до оперативного резерву. Маємо підвищити готовність українського війська до всіх можливих змін у оперативній обстановці”.

Служба безпеки України оприлюднила розмови бойовиків «ЛНР» та «ДНР», які у лютому 2022 року розпочали ескалацію подій на Донбасі.

Джерело: Народна Правда