Поліція просить громадян повідомляти про підозрілих людей на вулицях

Поліція просить громадян повідомляти про підозрілих людей на вулицях
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Поліція просить громадян повідомляти про підозрілих людей на вулицях. Особливу увагу слід звертати на людей з елементами червоного кольору на одязі.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

“У зв’язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи щодо забезпечення правопорядку на вулицях сіл та міст держави. Поліцейські наряди забезпечують безпеку та публічний порядок. Водночас, правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. всіх підозрілих речах, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102. Також, голова Нацполіції підняв особовий склад органів і підрозділів відомства з бойової тривози. “Поліцейські охороняють правопорядок, а також просять громадян зберігати спокій і довіряти лише офіційну інформацію. Також глава Нацполіції наказав про видачу зброї ветеранам органів внутрішніх справ, які виявили бажання захищати Україну від збройної агресії РФ”, – йдеться у повідомленні.

Україна вирішила розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією . Воно було прийнято після визнання Росією «ЛДНР» та початком її вторгнення до нашої країни сьогодні.

«Укрзалізниця» готова евакуювати мешканців низки міст. 24 лютого пропонуються евакуаційні рейси із Луганської, Донецької та Одеської областей.

Під час нападу Росії на Україну під обстріл потрапив об’єкт прикордонників у Київській області.

На Одещині в місті Подільськ ВЧ 0173 бомбардування, 6 загиблих, 7 поранено, 19 безвісти зникли.

ПУТІН ОФІЦІЙНО ОГОЛОСИВ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦОПЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ: ПО ВСІЙ КРАЇНІ ЧУТИ ВИБУХІ

Україна офіційно закрила небо для літаків

В УКРАЇНІ ВВЕДЕНИЙ ВОЄННИЙ СТАН

Джерело: Народна Правда