ЗМІ повідомили про обстріл фактично центру Києва, Арестович цю інформацію спростовує

ЗМІ повідомили про обстріл фактично центру Києва, Арестович цю інформацію спростовує
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві під обстріл потрапив фактично центр міста – Повітрофлотський проспект, про це повідомляють телеканали. При цьому радник глави офісу президента Олексій Арестович цю інформацію спростовує.

Район Центрального РАГСу (новобудови) потрапили під обстріл, повідомили журналісти “Україна24”.

У свою чергу Олексій Арестович у коментарі УНІАН повідомив, що станом на 12.20 у Києві знешкоджено всі ворожі ДРГ.

«Є така практика, коли ворожі війська підходять до столиці законспіровані ДРГ, які там посиділи кілька місяців виходять, щоб створити переполох і чинити психологічний тиск на населення. Таке явище у Києві сталося, але аж ніяк не було масовим. Група російських хуліганів була на Оболоні, група була на Лук’янівці. І, як мені відомо, на Печерську – була коротка стрілянина, яка одразу припинилася. Це ми говоримо про сьогоднішній ранок. Їх швидко задавили. Працює професійно СБУ, працює Нацгвардія та ін. Нині все це припинилося. ДРГ або знищені або захоплені. Станом на 12:20 стрілянини у Києві немає. Нових сигналів не надходило. Напевно, ДРГ десь є, але я думаю вони притихли», – заявив Арестович.

Він також спростував інформацію про стрілянину на Повітрофлотському проспекті та ДРГ на Вокзалі:

«Щойно чув доповідь силових структур. Не прозвучало ні про Повітрофлотський проспект, ні про залізничний вокзал. З тієї інформації, яка до нас надходить до офісу – цього жодного разу не звучало».

Українців закликають блокувати російську військову техніку на вулицях, а також повідомляти про дорожні позначки, які залишають окупанти.

Сапер інженерно-саперного відділення окремого батальйону окремої бригади морської піхоти – Віталій Скакун героїчно загинув 24 лютого. Він визвався підірвати Генічеський автомобільний міст, щоб зупинити просування ворожої танкової колони. Сапер замінував стратегічний об’єкт, але вчасно залишити позицію не встиг.

У мережі з’явилося відео з українськими героями на острові Зміїний, які не здалися ворогові та загинули.

На чернігівському напрямку та безпосередньо на підході до Чернігова українським військовим вдалося утримати оборону та відбити прорив російських військ. Захоплено ворожі трофеї у вигляді техніки та документів за особистими даними росіян. 

Джерело: Народна Правда