Переговори України та Росії: з’явилися важливі деталі

Переговори України та Росії: з’явилися важливі деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народний депутат від “Слуги народу” Федір Вениславський не відкидає, що переговори української та російської делегацій можуть статися вже найближчим часом.
Як передає УНІАН, про це він сказав у ході телемарафону на українських каналах.

“Було досягнуто домовленості, що переговори відбудуться фактично на нейтральній стороні, на нейтральній смузі між Україною та Республікою Білорусь річкою Прип’ять. Делегація вже вирушила… Тут їхати дуже невеликий час треба. Я думаю, що переговори почнуться в найближчі хвилини. Можливо, вже вони навіть почалися”, – сказав Веніславський.

Він також зазначив, що президент Росії Володимир Путін перевів усі свої війська у підвищену бойову готовність, що означає, що “задіяні вже абсолютно всі наявні в Російській Федерації ресурси, резервів точно не залишилося”.

“І коли вже де-факто може бути навіть варіант використання останнього аргументу, якою є ядерна зброя, то це вже дуже серйозно оцінюється ситуація в Російській Федерації”, – зазначив депутат.

На уточнення, що переговори можуть розпочатися з хвилини на хвилину, і хто представляє Україну на цих переговорах, Веніславський розповів, що це представники Офісу президента та Міністерства закордонних справ.

“Вони поїхали… Найближчим часом у вас буде відповідна офіційна позиція, заява від Офісу президента, щойно будуть якісь перші домовленості”, – сказав парламентарій.

Джерело: Народна Правда