Британський парламентар заявив, що санкції не буде знято до виведення війск РФ з усієї України

Британський парламентар заявив, що санкції не буде знято до виведення війск РФ з усієї України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Санкції з Російської Федерації не буде знято, поки російські війська не буде виведено з усієї території України. Заяви глави МЗС РФ Лаврова про можливе зняття санкцій є спробою отримати підтримку населення.
Про це у коментарі Guildhall заявив член парламенту Великобританії від Консервативної партії Боб Блекман.

“Я засмучений ситуацією, яка склалася в Україні, і вражений діями путінського режиму. Путін пішов на аморальний та незаконний напад на український народ, внаслідок якого страждає і сама Росія. Я підтримую введення жорстких санкцій і вважають, що ізоляція Росії має посилюватися всіма можливими методами, поки не припиниться ця нелюдська війна і не буде повалено путінський режим”, — заявив політик.

“Заява Лаврова (про можливе зняття санкцій – ред.) – це відчайдушна спроба заручитися підтримкою населення Росії. З такими санкціями економіка Росії впаде набагато швидше, ніж Захід відчує на собі якийсь їхній вплив. Я не сумніваюся, що Великобританія як мінімум збереже такі санкції або ж запроваджуватиме жорсткіші, доки Україна знову не зможе жити вільно. Після дій путінського уряду неможливо будь-коли повернутися до нормального життя, як припускає Лавров. Незаконні та віроломні дії Росії ще довго будуть засуджуватись”, — вважає він.

“Я повністю підтримую позицію про те, що санкції не можуть бути зняті до виведення військ РФ з України. Поки Росія повністю не деескалює ситуацію, вона буде під санкціями. І навіть після деескалації я вважаю, що деякі з них залишаться діючими. Наприклад, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відмовився брати на себе зобов’язання зняти санкції з Росії у разі припинення вогню або укладання мирної угоди після вторгнення в Україну”, — підсумував Боб Блекмен.

Напередодні глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що розраховує на послаблення санкцій проти Росії.

Джерело: Народна Правда