Готовий шукати компроміси, а не капітулювати: Зеленський відповів, чи погодиться він на вимоги РФ

Готовий шукати компроміси, а не капітулювати: Зеленський відповів, чи погодиться він на вимоги РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський знову закликав президента Росії Володимира Путіна до діалогу. Глава держави зазначив, що він готовий шукати компроміси щодо НАТО, але не збирається капітулювати.

Таку заяву він зробив у інтерв’ю американському телеканалу ABC News.

Журналіст запитав, чи готова Україна піти на вимоги Росії для завершення війни, а саме змінити Конституцію, відмовитися від вступу до НАТО, визнати Крим російським, визнати “ЛНР”/”ДНР” незалежними.

“Передусім, я готовий до діалогу, але ми не готові до капітуляції. Тому що це не про мене, це про людей, які вибрали мене. Щодо НАТО – я охолодів. Ми зрозуміли, що НАТО не готове прийняти Україну. Альянс боїться спірних речей та конфронтації з РФ”, – відповів Зеленський, додавши, що Україна не буде країною, яка “просить щось навколішки”.

“Я говорю про гарантії безпеки. Я думаю, що пункти про тимчасово окуповані території і невизнані республіки, які не визнані ніким, крім РФ… ми можемо обговорити і знайти компроміс, як ці території житимуть. Мені важливо, як на цих територіях житимуть люди, які хочуть бути частиною України. Хто в Україні скаже, що вони хочуть прийняти їх? Питання складніше, ніж визнання. Це ще один ультиматум. Але ми не готові приймати ультиматуми. Що потрібно: Путін має почати говорити, розпочати діалог замість того, щоб жити в інформаційному вакуумі. Я думаю, це те, де він знаходиться, і він не знає реальної ситуації”, – наголосив Зеленський.

Джерело: Народна Правда