У Росії планують заблокувати Instagram

У Росії планують заблокувати Instagram
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Генпрокуратура РФ просить обмежити доступ до Instagram і звернулася до суду, щоби визнати Meta екстремістською організацією.

Про це повідомляє російський “Інтерфакс”.

Російська Генпрокуратура просить Роскомнагляд обмежити доступ до Instagram (“дочка” Meta) у зв’язку з “поширенням інформаційних матеріалів, що містять заклики до вчинення насильницьких дій щодо росіян, зокрема військовослужбовців”.

Як відомо, Meta дозволила користувачам Facebook та Instagram у деяких країнах закликати до насильства проти російських солдатів на тлі вторгнення в Україну. Соціальна мережа також тимчасово дозволила публікувати заклики до смерті президента РФ Путіна чи диктатора Білорусії Олександра Лукашенка.

Генпрокуратура РФ вимагає, щоб Meta Platforms Inc. визнали екстремістською організацією.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про те, що російський президент Володимир Путін наказав про підготовку теракту на Чорнобильській атомній станції.

З початку відкритого вторгнення Росія випустила 328 оперативно-тактичних ракет наземного та морського базування типу «Іскандер» та «Калібр» у мирних містах та селах України.

Сили опору Чернігівщини звільнили 5 населених пунктів від російських окупантів.

У лавах російських військ, які намагаються захопити Київ, є так звані загороджувальні загони, які не дають відступати солдатам.

Відомий журналіст, фотограф та автор роману «Аеропорт» Сергій Лойко приїхав до України, щоб захистити її від російських окупантів.

Джерело: Народна Правда