Україну покинули десятки нардепів

Україну покинули десятки нардепів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Близько 20 українських народних депутатів наразі перебувають за кордоном.

Про це повідомив перший заступник речника Верховної Ради Олександр Корнієнко.

“Є різні цифри, не зараз конкретизуватиму… Близько 20 народних депутатів не в Україні. Скажімо так… це депутати, які до цього мали свої непатріотичні прояви, голосування і так далі”, – заявив він в ефірі одного з телеканалів.

Він також додав, що 9 нардепів перебувають у відрядженні у Раді Європи.

За словами першого віце-спікера, як тільки закон про колаборантів набуде чинності, Служба безпеки України зможе подбати, зокрема, і про нардепів-зрадників.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський підписав закони про кримінальну відповідальність за співпрацю із Росією. Документами зокрема запроваджується кримінальна відповідальність за співпрацю з державою-агресором, її окупаційною адміністрацією та/або її збройними чи воєнізованими формуваннями. Вона (відповідальність) передбачатиме обмеження доступу до посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 15 років та накладення інших відповідних покарань для осіб, які здійснювали таку співпрацю, а також можливість ліквідації юридичних осіб, уповноважені особи яких здійснювали таку співпрацю.

Більше половини українців вважають, що Росія вторглася в Україну, бо Володимир Путін хоче знищити її народ.

Джерело: Народна Правда