Зеленський запропонував США створити новий союз

Зеленський запропонував США створити новий союз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський, виступаючи перед членами Конгресу США, запропонував створити новий союз – United for peace, який зможе за 24 години надавати усю необхідну допомогу.

“Повномасштабне російське вторгнення в Україну почалося 24 лютого. І було б справедливо, якби воно завершилося через добу. Через 24 години. Щоб зло було одразу покарано. Сьогодні мир не має таких інструментів. Війни минулого спонукали наших попередників створювати інститути, які повинні захищати нас від війни.Але вони не працюють.Ми бачимо це.Ви це бачите.Отже, потрібні нові інститути, нові союзи.І ми пропонуємо.Пропонуємо створити об’єднання U-24.United for peace.Союз відповідальних держав, що мають силу і совість , щоб зупиняти конфлікти Негайно За 24 години надавати всю необхідну допомогу Якщо потрібно – то зброю Якщо потрібно – то санкції Гуманітарна підтримка Політична підтримка гроші Таке об’єднання могло б надавати допомогу і тим, хто переживає стихійні лиха, техногенні катастрофи. Хто став жертвою гуманітарної кризи чи епідемії”, – заявив він.

У Чернігові в одному зі спальних мікрорайонів близько 10:00 російські війська обстріляли людей , які стояли в черзі за хлібом.

Нагадаємо, Збройні сили України ліквідували еліту Росгвардії – сім «кропових беретів».

Українська авіація знищила військові гелікоптери російських окупантів, які дислокувалися у тимчасово захопленому аеропорту під Херсоном.

Джерело: Народна Правда