Зеленський звинуватив Німеччину у затягуванні зі вступом України до ЄС: Ви будуєте нову стіну

Зеленський звинуватив Німеччину у затягуванні зі вступом України до ЄС: Ви будуєте нову стіну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Німеччина бере участь у побудові нової стіни в Європі, коли гальмує вступ України до європейських інституцій, – таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський, виступаючи перед депутатами німецького Бундестагу.

Зеленський наголосив, що у Німеччині багато гравців не хочуть обмежувати Росію так, як цього вимагає ситуація:

“Звертаюся до вас після трьох тижнів повномасштабного вторгнення. Після того, як загинули тисячі українців… Після того, як ми побачили, скільки зв’язків ваші компанії залишили з Росією, з державою, яка використовує вас та інші країни, щоб фінансувати війну”.

Зеленський наголосив, що Німеччина, яка раніше виступала проти швидкої інтеграції України із західним світом, несе частину відповідальності за підштовхування до нападу.

“Коли ми запитували вас – що має зробити Україна, щоб стати членом НАТО, чули у відповідь – такого рішення на столі немає і не буде. І ви затягуєте і зараз питання про вступ України до Євросоюзу. Для вас це політика. А насправді це каміння, каміння для нової стіни”, – пояснив президент.

Президент Володимир Зеленський, виступаючи перед членами Конгресу США, запропонував створити новий союз – United for peace, який зможе за 24 години надавати усю необхідну допомогу.

Джерело: Народна Правда