Арестович жорстко відповів Гриценку, який заявив, що Банкова капітулює

Арестович жорстко відповів Гриценку, який заявив, що Банкова капітулює
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Радник голови ВП Олексій Арестович жорстко відреагував на слова екс-міністра оборони Анатолія Гриценка, який у Facebook заявив, що Банкова готова “капітулювати” на переговорах з Росією.

За словами Арестовича, за каденції Гриценка пішло основне озброєння з ЗСУ.

Також він заявив, що дружина Гриценка Юлія Мостова нібито розсилає повідомлення по своїх друзях від імені високих представників Заходу, що Київ сьогодні зазнає страшної ракетної атаки.

«На якому світлі ці люди? Жодного штурму Києва не буде ні сьогодні, ні завтра, ні найближчим часом», – заявив Арестович.

Арестович жорстко відповів Гриценку, який заявив, що Банкова капітулює

Арестович жорстко відповів Гриценку, який заявив, що Банкова капітулюєАрестович жорстко відповів Гриценку, який заявив, що Банкова капітулює

Росіяни витратили майже весь запас ракет та інших видів боєприпасів, у зв’язку з цим Кремль вирішив перевести свої підприємства військово-промислового комплексу, залучені до виробництва крилатих ракет «Калібр» та боєприпасів у РСЗВ “Смерч” на цілодобовий режим роботи.

У Білорусі солдати-строковики відмивають російські танки від фрагментів людських тіл та останків.

В Україні ліквідовано ще одного офіцера російської армії — капітана Олексія Нікітіна.

Ракетний удар по Львову 18 березня міг бути завданий акваторії Чорного моря. Українські засоби протиповітряної оборони збили дві із шести крилатих ракет.

Джерело: Народна Правда