Резерви Росії для першого удару закінчуються, ворог переходить до створення смуг оборони, – глава КОВА

Резерви Росії для першого удару закінчуються, ворог переходить до створення смуг оборони, – глава КОВА
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Всі резерви війська, що формувалося Росією, для першого удару по Україні вже введені на територію нашої держави.

Про це сказав в інтерв’ю Радіо Свобода керівник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

“Все, що формувалося для першого удару, вже введено. Останні резерви кидаються зараз туди, де Операція об’єднаних сил. Буквально 3 дні тому бачив там запровадження нових груп. Тут ми бачимо пересування одного-двох резервів, поки що інших не бачимо. Ми знаємо що формуються відповідні резервні частини, проводиться у Росії частково прихована мобілізація, противник намагається наростити сили, щоб продовжити виконання завдання”, – наголосив Павлюк.

За його словами, оскільки підготовлені резерви закінчуються, ворог переходить до створення смуг оборони, щоб ми не могли його легко вибити.

“У Київській області вони в основному закріпилися. Роблять смугу, чекаючи на резерви. На півдні в багатьох місцях вони також закріплюються. На сході, де вийшли до наших позицій, також закріплюються”, – сказав Павлюк.

Щодо ситуації в Київській області він повідомив, що противник чекає на поповнення, а наші захисники вже нарощують свої сили.

“Територія Бучі та Гостомелю поки що під окупацією. Що Буча, що Гостомель. Там поки що жодних дій ми зробити не зможемо. Нам треба утримати супротивника у тих його спробах перейти річку Ірпінь та продовжити наступ на Київ. Поки що потенціал не дає нам можливості перейти до наступальних дій у цьому напрямку. Тільки локальні”, – розповів Павлюк.

Він зазначив, що противник такими локальними боями виснажується.

“Українські захисники поки що нарощують свій потенціал. І вичікують, коли супротивник вичерпається… Все залежить від того, чи буде у нього потенціал. Від цього далі залежатиме хід бойових дій”,- сказав Павлюк.

Російські війська обстріляли автозаправну станцію у Миколаєві. Внаслідок інциденту загинули троє людей.

Джерело: Народна Правда