121 дитина загинула за час збройної агресії Росії

121 дитина загинула за час збройної агресії Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Станом на 28 день російської агресії в Україні загинула 121 дитина. Поранення різного ступеня важкості отримали 167 дітей.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Найбільше дітей постраждало у Київській – 61, Харківській – 41, Донецькій – 40, Чернігівській – 32, Миколаївській – 24, столиці – 16, Житомирській – 15, Херсонській – 15 та Сумській – 14 областях.

На Донеччині російські військові продовжують обстрілювати міста та житлові масиви, де знаходяться цивільні. Так, від російської зброї загинули 9-річна дівчинка та 14-річний хлопець, 3 дітей отримали поранення.

17 березня 2022 року російськими окупантами на очах у 14-річного сина було безжально вбито батька багатодітної сім’ї. Хлопець отримав поранення. Це сталося, коли вони їхали гуманітарною допомогою та ліками до центру окупованої Бучі Київської області, де проживає сім’я, адже вдома сім’ї майже два тижні не було газу, світла та води.

Увечері 22 березня 2022 року ворожий снаряд потрапив у багатоповерхівку в Рубіжному Луганській області. Троє загиблих, двоє – діти.

Внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів пошкоджено 548 навчальних закладів. 72 із них зруйновані повністю. Це більше 220 шкіл, 155 дитячих садків. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та у Києві. Крім того, постраждали від ворожого вогню понад 40 закладів для дітей, зокрема лікувальні, школи мистецтв, спортивні об’єкти, бібліотеки.

У Кремлі готують блокування силами «Росгвардії» руху Кримським мостом у бік Росії, хочуть зупинити потік втікачів під виглядом боротьби з українськими диверсантами.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія вже втратила понад 15 тисяч солдатів, 1,5 тисячі броньованих машин та сотні танків.

Авіація російської армії розбомбила у Чернігові автомобільний міст через річку Десна. Міст поєднував місто з Києвом. Голова Чернігівської ОВ В’ячеслав Чаус каже, що це не завадить постачанню до міста гуманітарної допомоги.

Джерело: Народна Правда