Путін готується заблокувати виїзд росіян із окупованого Криму

Путін готується заблокувати виїзд росіян із окупованого Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Кремлі готують блокування силами “Росгвардії” руху Кримським мостом у бік Росії, хочуть зупинити потік втікачів під виглядом боротьби з українськими диверсантами.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Розвідка підтверджує інформація про підготовку блокування руху Кримським мостом у бік РФ. Також окупаційною владою буде обмежено рух поромною переправою та авіасполучення півострова з РФ.

Формальна причина таких дій – боротьба з українськими диверсантами та запобігання можливим «терористичних атакам».

Таким чином, зазначають у розвідці, путінська влада намагається відреагувати на панічні настрої серед громадян РФ, які незаконно переселилися в український Крим після лютого 2014 року. Окупанти прагнуть зупинити потік втікачів із півострова. В останні тижні після лютневого вторгнення російської армії в Україну намітилася тенденція до відтоку російських громадян з Криму. При цьому у перших лавах «втікачів» члени сімей російських офіцерів, правоохоронців та представників окупаційної адміністрації Севастополя. Вони терміново продають нерухомість, змінюють реєстрацію місця проживання, виводять із півострова бізнес та активи.

“Обмежуючи можливість виїзду з Криму, Путін фактично утримує як заручників 600 тисяч громадян РФ, які нині незаконно перебувають на півострові і починають розуміти невпевненість свого правового статусу”, – констатують у розвідці.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія вже втратила понад 15 тисяч солдатів, 1,5 тисячі броньованих машин та сотні танків.

Авіація російської армії розбомбила у Чернігові автомобільний міст через річку Десна. Міст поєднував місто з Києвом. Голова Чернігівської ОВ В’ячеслав Чаус каже, що це не завадить постачанню до міста гуманітарної допомоги.

Джерело: Народна Правда