“Більше ніколи не кажіть, що ЗСУ не відповідають стандартам Альянсу”: Зеленський звернувся до НАТО

”Більше ніколи не кажіть, що ЗСУ не відповідають стандартам Альянсу”: Зеленський звернувся до НАТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський просить у НАТО більше ніколи не казати, що Збройні сили України не відповідають стандартам Альянсу.

Відповідну заяву він зробив під час звернення до Альянсу.

“Єдине, що я вимагаю від вас після такого місяця війни. Це прохання заради наших військових. Більше, прошу, ніколи, ніколи не кажіть нам, що наша армія не відповідає стандартам НАТО. Ми показали, на що здатні наші стандарти і як багато ми можемо дати для спільної безпеки в Європі та світі, але НАТО ще має показати, що Альянс може зробити, показати, що це справді потужне оборонне об’єднання у світі, і світ чекає, і Україна дуже чекає реальних дій і гарантій безпеки. столі. Наші потреби – на столі. Світ потрібний нам негайно”, – заявив він.

Окремо Зеленський нагадав, що Росія надзвичайно мілітаризована, а Україна не має потужної протиракетної зброї, а також значно менше авіації. Він наголосив, що просить у НАТО лише 1% від загальної кількості літаків та 1% від загальної кількості танків:

“Україна зверталася до вас за літаками. Щоб ми не втрачали стільки людей. У вас є тисячі бойових літаків! Але нам не дали жодного. Ми зверталися по танки. Щоб ми могли деблокувати наші міста, де Росія тримає в заручниках сотні тисяч людей, штучно створює голод, буквально знищує у попіл житлові квартали. У вас є не менше 20 тисяч танків! Україна просила один відсоток усіх ваших танків! Віддати чи продати”.

Джерело: Народна Правда