Путін спробує поділити Україну за «корейським» сценарієм, – розвідка

Путін спробує поділити Україну за «корейським» сценарієм, – розвідка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російський президент Володимир Путін спробує поділити Україну за «корейським» сценарієм.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Після невдач під Києвом та неможливості повалити центральну владу України, Путін вже змінює головні оперативні напрямки – це південь та схід. Є підстави вважати, що він розглядає корейський сценарій для України. Тобто спробує нав’язати лінію розподілу між неокупованими та окупованими регіонами нашої країни. Фактично це спроба створити в Україні Північну та Південну Корею. Адже проковтнути всю державу він не в силі», — таку думку озвучив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

Він переконаний, що для російського режиму залишається актуальним питання встановлення сухопутного коридору в Крим. Але для реалізації цього плану є головна проблема – наш незламний Маріуполь:

«Окупанти спробують сколотити окуповані території в єдину квазідержавну освіту, що протиставлятимуть незалежній Україні. Ми вже бачимо спробу створити «паралельні» органи влади на окупованих територіях та змусити людей відмовитись від гривні. Можливо вони захочуть поторгуватися про це і на міжнародному рівні. Але опір та мітинги наших громадян на окупованих територіях, контратаки ЗСУ та поступове звільнення суттєво ускладнює реалізацію планів ворога. Крім того, незабаром розпочинається сезон тотального українського партизанського сафарі».

Джерело: Народна Правда