Мер Маріуполя заявив про необхідність повної евакуації – з 1 березня місто перебуває у блокаді

Мер Маріуполя заявив про необхідність повної евакуації – з 1 березня місто перебуває у блокаді
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Маріуполя Вадим Бойченко заявив, що мешканців міста необхідно евакуювати. За його оцінками, досі в Маріуполі, який не здається російським окупантам, перебуває близько 160 тисяч людей.

Таку заяву він зробив у ефірі національного телемарафону.

“Ті люди, які залишилися в місті – наші шановні, героїчні маріупольці – знаходяться за межею гуманітарної катастрофи. З 1 березня місто знаходиться в блокаді…Ще досить багато людей знаходиться в Маріуполі, ця цифра – точно за 100 тисяч населення. Близько 160 тисяч людей , за нашими оцінками, знаходяться в блокованому Маріуполі, в якому неможливо сьогодні жити, тому що немає взагалі нічого: ні води, ні світла, ні тепла, ні зв’язку.

Нам потрібна повна евакуація Маріуполя. Над цим працює президент України, учора він про це говорив. Ми повинні врятувати кожне життя, яке ще б’ється у серці Маріуполя. Над цим сьогодні працює президент Франції, президент Туреччини. Ми живемо надією, що в нас все вдасться.

Наразі коштує 26 автобусів, які мають вирушити до Маріуполя з евакуацією, але немає сьогодні дозволу, щоб вони розпочали свій рух. І ця цинічна гра йде щодня”, – каже він.

Бойченко також наголосив, що зараз відбувається у Маріуполі та Чернігові – це геноцид.

Джерело: Народна Правда