Можливий ракетний удар: російські кораблі зайшли до закритого району Чорного моря

Можливий ракетний удар: російські кораблі зайшли до закритого району Чорного моря
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Корабельний склад Чорноморського флоту Росії зайшов у закритий район Чорного та Азовського морів, ймовірно з метою завдати ракетних ударів.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

“Корабельний склад Чорноморського флоту Росії виконує завдання у певних районах Чорноморської та Азовської операційних зон. Окремі кораблі вийшли до закритого району, ймовірно, з метою завдання ракетних ударів по об’єктах на території України”, – йдеться в повідомленні.

У Штабі також додали, що на Таврійському напрямку підрозділи Росгвардії на тимчасово окупованих територіях у Херсонській області продовжують проводити фільтраційні заходи щодо виявлення військовослужбовців силових структур України, учасників антитерористичної операції, громадських активістів, а також вилучення зброї та боєприпасів.

На Південнобузькому напрямку противник вживає заходів щодо відновлення боєздатності, поповнення боєприпасів. Продовжує проведення інженерних робіт. Проводив штурмові дії у напрямку населеного пункту Благодатне, успіху не мав.

 

Як повідомлялося раніше, з початку повномасштабного вторгнення в Україну (станом на 28 березня) російська армія втратила 17 тисяч солдатів.

Станом на 28 березня, в Україні внаслідок російського вторгнення загинуло 143 дитини та постраждали 216 дітей.

Джерело: Народна Правда