Окупанти зламали Офіс представництва президента в АР Крим у Херсоні: очікуються провокації

Окупанти зламали Офіс представництва президента в АР Крим у Херсоні: очікуються провокації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Окупанти зламали офіс представництва президента України в АР Крим, що у Криму. Громадян попереджають про можливі провокації з боку ворога.

Про це повідомляє представництво.

“27 березня стало відомо про неправомірне проникнення окупантів у наш офіс у Херсоні: зламали двері, зняли державний прапор та ймовірно винесли техніку та документи, які залишалися в приміщенні представництва. Відповідні факти перевіряються компетентними органами. Разом з тим, не виключаємо провокацій та закликаємо бути обережними і поки що утриматися від відвідування офісу”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що Офіс представництва у Херсоні тимчасово припинив роботу у зв’язку з бойовими діями та новим етапом агресії РФ на території України.

“Співробітники представництва працюють дистанційно та на підконтрольній уряду України території для виконання своїх посадових обов’язків та допомоги громадянам України з окупованого Криму, які звертаються до представництва. Російським військовим та співробітникам спецслужб РФ, що злочинно проникли до Офісу представництва, рекомендуємо припинити протиправні дії та добровільно здатись ЗСУ. Це пом’якшить міру відповідальності і дозволить зберегти життя”, – закликають у повідомленні.

Джерело: Народна Правда