Зеленський розповів “The Economist” про готовність Європи допомагати Україні: головні тези

Зеленський розповів “The Economist” про готовність Європи допомагати Україні: головні тези
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський дав велике інтерв’ю The Economist. Головні питання стосувалися готовності країн Європи допомагати Україні.

Telegram-канал видання УНІАН опублікував головні тези Зеленського.

Франція:

Зеленський різко розкритикував Макрона за відмову у військовій підтримці України . “Бо вони бояться Росії. І все”.

Британія:

Прем’єр Джонсон, за словами Зеленського, набагато активніше відправляв зброю, тому що британці загалом підтримують Україну: “Так. Чесно кажучи, Джонсон – лідер, який більше допомагає. Британія безперечно на нашому боці. Вона не намагається балансувати. Британія не бачить альтернативного виходу Британія хоче, щоб Україна виграла, а Росія програла, але я не готовий сказати, чи хоче Британія затягування війни чи ні”

Німеччина:

Ця країна, за словами Зеленського, вичікує та намагається знайти баланс.

“У них давні відносини з Росією, і вони дивляться на ситуацію через призму економіки. Вони періодично допомагають. Я думаю, вони намагаються пристосовуватися до ситуації в міру її розвитку. Вони також дивляться, як ситуація впливає на їхню країну”.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто знову заявив, що Будапешт не змінить свого рішення щодо постачання зброї Україні та санкцій проти російських енергоносіїв.

Напередодні Зеленський попросив у НАТО більше ніколи не казати, що Збройні сили України не відповідають стандартам Альянсу.

Джерело: Народна Правда