Через санкції в РФ зривається оборонне замовлення: КАМАЗ повернувся до випуску моделей минулого століття

Через санкції в РФ зривається оборонне замовлення: КАМАЗ повернувся до випуску моделей минулого століття
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Через санкції в Росії зривається виконання оборонного замовлення.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

У повідомленні відомства йдеться, що в Росії терміново збирають дані про державні контракти в рамках оборонного замовлення, які перебувають на межі зриву через санкційний тиск:

“Як випливає з вимоги начальника управління військових представників МО РФ, що надійшов до оборонних підприємств держави окупанта, нездатність продовжувати виробництво пов’язана зі зростанням цін на сировину, матеріали та комплектуючі. Протягом останніх десятиліть військове виробництво та «переозброєння» армії РФ стало можливим за рахунок масової закупівлі іноземних технологій, матеріалів та електроніки. Без цієї можливості продовжувати виробництво сучасної зброї (ракет, танків, літаків) стало фактично неможливим”.

Розвідка повідомляє, що яскравим прикладом «технологічної незалежності» та «імпортозаміщення» Росії став завод КАМАЗ. Сучасні моделі, що випускаються заводом, комплектувалися двигунами Cummins (США), коробкою ZF (Німеччина) та паливною апаратурою Bosch (Німеччина). Наразі там змушені повернутися до випуску моделей 1960-х років.

Народна Правда потребує Вашої допомоги! Допоможіть нам добровільним внеском

У боях під Харковом ЗСУ ліквідували командира 200-ї окремої мотострілецької бригади (військова частина 08275, Печенга) полковника Дениса Курило.

29 березня російсько-окупаційні війська завдали кількох ракетних ударів по Дніпропетровській області.

В Україні запустили соціальну ініціативу «Прихисток» – проект із розміщення українців, які через війну стали внутрішньо переміщеними особами.

Вранці 29 березня у Миколаєві окупанти розбомбили будівлю обласної державної адміністрації. Більшість людей дивом урятувалися. За словами голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, врятувалися від 50 до 100 людей.

Джерело: Народна Правда