“Убитих чавили танками”: в Ірпені загинули до 300 цивільних, повертатися поки що не можна

”Убитих чавили танками”: в Ірпені загинули до 300 цивільних, повертатися поки що не можна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Ірпені за попередніми даними загинули до 300 цивільних та до 50 військових.

Про це під час брифінгу в українському медіацентрі повідомив мер міста Олександр Макрушін.

“Люди, які їм не подобалися – їх просто розстрілювали. Я розповім, може, комусь не сподобається, але це правда. Танками вони українців, які були вбиті, розчавлючали, просто закатували в асфальт. На це було страшно дивитися. На жаль , 16 хлопців із нашої тероборони загинули, 29 у лікарні. Якщо з ЗСУ, то до 50 людей загинули та близько 100 поранених”, – каже мер.

Окремо він підкреслив, що поки що немає точної кількості загиблих мирних жителів, адже коли були потужні бої, людей ховали у дворах та парках. На його думку, загинуло до 300 людей. Він також додав із посиланням на слова місцевих жителів, що є факти “знущань над жінками”.

“Хочу звернутися до наших городян. Не повертаємось поки що до міста, це небезпечно. Я скажу коли повернутися. Але найближчого місяця точно повертатися не можна… Дайте нам час упоратися з ворогом. Не буде вільного Ірпеня без вільної Бучі, Ворзеля та Гостомеля. Тому що звідти йдуть на нас обстріли. Коли ми звільнимо ці міста, нам буде легше працювати над відновленням міста”, – резюмував він.

Народна Правда потребує Вашої допомоги! Допоможіть нам добровільним внеском

Член парламенту Великобританії, екс-міністр фінансів і кадрової політики Північної Ірландії Семмі Вілсон заявив , що теракти, що проводяться в Україні, зокрема акти тероризму проти цивільного населення, здійснюються російськими державними органами, що є підставою для визнання Росії державою-терористом.

Британія розгляне запит України щодо можливості стати гарантом її безпеки. При цьому у Лондоні виключають повторення зобов’язань, які мають члени НАТО в рамках Альянсу.

Генеральний штаб ЗСУ напередодні повідомив , що російські окупанти продовжують повномасштабну збройну агресію проти України. При цьому противник зазнає значних втрат і, ймовірно, тимчасово відмовився від захоплення Києва. Водночас триває зосередження зусиль на проведенні наступальної операції на сході.

 

Джерело: Народна Правда
Теги: