“Зміцнює наступ на Донбасі”: НАТО спростовує відведення військ Росії в Україні

”Зміцнює наступ на Донбасі”: НАТО спростовує відведення військ Росії в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія перегруповує загарбницькі сили та готує нові наступальні дії.

Таку заяву на прес-конференції у Брюсселі зробив Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору Єнс Столтенберг, пише УНІАН.

“Ми чули нещодавні заяви, що Росія зменшить (масштаби) військових операцій біля Києва та в північній Україні. Але Росія неодноразово брехала про її наміри. Тому ми лише можемо судити на основі дій Росії, а не на основі її слів”, – наголосив Столтенберг. .

“Відповідно до нашої розвідки, підрозділи Росії не відводяться, але перегруповуються. Росія намагається перегрупувати, відновити поповнення запасів та зміцнити її наступ на Донбасі. Водночас, Росія зберігає тиск на Київ та інші міста. Тому ми можемо очікувати додаткові наступальні дії , які приноситимуть ще більші страждання”, – наголосив Столтенберг.

При цьому генеральний секретар Альянсу заявив, що Росія має припинити цю безглузду війну, вивести всі її війська та сумлінно брати участь у переговорах.

Народна Правда потребує Вашої допомоги! Допоможіть нам добровільним внеском

Росія мобілізувала на окупованій території Донецької області студентів для війни проти України. Хлопців 19-20 років відвезли до Харківської області.

ЗСУ ліквідували групу російських окупантів із підрозділів 7-ї військової бази — це військові, які прибули воювати з самопроголошеної Абхазії.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія втратила 17500 військовослужбовців.

Джерело: Народна Правда