Ердоган: зустріч Зеленського та Путіна відбудеться у Стамбулі

Ердоган: зустріч Зеленського та Путіна відбудеться у Стамбулі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський та президент Росії Володимир Путін можуть зустрітися найближчими днями у Стамбулі.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомляє hurriyet.

За словами Ердогана, домовленості, сформовані на переговорах делегацій України та Росії, формують основу для зустрічі рівня президентів двох країн:

“Якщо ми зможемо провести цю зустріч у Стамбулі, і повернути назад негативні процеси та направити їх у позитивне русло, ми будемо дуже раді”.

Ердоган повідомив, що вчора провів розмову з українським президентом Зеленським, а сьогодні у нього запланована розмова з Путіним. Він зазначив, що Зеленський позитивно ставиться до можливості особистої зустрічі з Путіним, який також раніше висловив свою згоду.

“Ми заявили про готовність до організації подібної зустрічі, особливо в контексті кроків по Криму та Донбасу. Зеленський дотримується позитивної думки. Путін раніше також висловився позитивно. За підсумками сьогоднішньої розмови, дату зустрічі визначать самі сторони”, – сказав Ердоган.

Нагадаємо, російські журналісти провели розслідування, яке показало, що президент Росії Володимир Путін тривожиться про своє здоров’я. У поїздках його супроводжує бригада лікарів. Звертається він до нетрадиційної медицини, наприклад, приймає ванни з екстракту рогів оленів.

Джерело: Народна Правда