У Путіна відреагували на вибух у Бєлгороді: “Не сприяє переговорам”

У Путіна відреагували на вибух у Бєлгороді: “Не сприяє переговорам”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вибух на нафтобазі у Бєлгороді не сприяє створенню комфортних умов для продовження переговорів.

Про це пише РІА Новини

“Те, що сталося – безумовно не те, що можна сприймати як створення умов, комфортних для продовження переговорів”, – заявив Пєсков.

За його словами, президенту РФ Володимиру Путіну доповіли про пожежу на нафтобазі в Бєлгороді, і зараз вживаються заходи для безперебійного забезпечення регіону паливом.

Пєсков не став давати оцінку причин нібито українського авіаудару по нафтобазі, наголосивши на “абсолютній перевазі в повітряній операції”.

Як відомо, вранці 1 квітня російські ЗМІ повідомили про пожежу на нафтобазі у Бєлгороді.
Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков стверджує, що пожежа сталася внаслідок авіаудару з двох гелікоптерів українських військ, що зайшли на територію Росії на низькій висоті.

Народна Правда потребує Вашої допомоги! Допоможіть нам добровільним внеском

Як повідомлялося раніше, російські війська вийшли із Броварського району Київської області. Збройні сили України переходять на зачистку населених пунктів.

Російські окупанти залишають Чернігівську область , територіальні громади працюють над відновленням життєдіяльності.

Внаслідок ракетного обстрілу Миколаївської ОДА загинули 24 особи . При цьому пошукові роботи ще ведуться.

Внаслідок дій російських окупантів в Україні загинули щонайменше 153 дитини. Ще понад 245 неповнолітніх зазнали поранень.

У Росію прибув перший контингент сирійських найманців для проходження військової підготовки перед відправкою на війну проти України.

Джерело: Народна Правда