Грузія дозволила контрабанду заборонених товарів до Росії, – розвідка

Грузія дозволила контрабанду заборонених товарів до Росії, – розвідка
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Росія вже налагоджує контрабандні канали товарів, які перебувають під санкціями. Наприклад, Грузія готова постачати продукцію, зокрема військового призначення.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

“Через запровадження міжнародних санкцій РФ втратила можливість постачання великої номенклатури товарів військового, подвійного та цивільного призначення. Щоб оминути санкції, російські агенти налагоджують канали контрабанди, які проходять, зокрема, територією Грузії. При цьому представники грузинських спецслужб отримали вказівку від політичного керівництва не перешкоджати діяльності контрабандистів”, – повідомили у ГУР.

Крім того, за даними розвідників, на сьогодні відомо про ще один канал постачання до РФ товарів військового призначення – Східної Азії. Через нього в країну-окупанта поставляються запчастини для техніки, електроніка та оптичні прилади.

Також у ГУР Міноборони повідомляють, що зараз розглядається можливість відновлення авіасполучення між Грузією та РФ.

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель відповіла на критику Володимира Зеленського. Вона наполягає на тому, що вчинила правильно, не приймаючи Україну до НАТО у 2008 році.

Російські окупанти продовжують зосереджувати сили на сході України. Командування противника з метою підготовки до проведення наступальної операції у цьому регіоні здійснює розгортання елементів оперативної побудови наступального угруповання та нарощує систему управління.

Росія продовжує перекидати сили для наступу на Донбас — туди спрямовують найманців «Вагнера».

Російські окупанти 3 квітня обстріляли гінекологічне відділення однієї із лікарень Миколаєва. На щастя, ніхто не постраждав.

В Україні сьогодні продовжиться евакуація мирного населення із гарячих точок. Гуманітарні коридори заплановані у Луганській та Донецькій областях.

З початку повномасштабної військової агресії Росія вже втратила 18300 солдатів і тисячі одиниць техніки.

Джерело: Народна Правда