Меркель відповіла на критику Зеленського – вона не хоче бачити Україну в НАТО

Меркель відповіла на критику Зеленського – вона не хоче бачити Україну в НАТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель відповіла на критику Володимира Зеленського. Вона наполягає на тому, що вчинила правильно, не приймаючи Україну до НАТО у 2008 році.

Нагадаємо, напередодні Зеленський звернув увагу колишнього федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель та екс-президента Франції Ніколя Саркозі на те, до чого призвела їхня політика поступок Росії. Він наголосив, що 3 квітня виповнилося рівно 14 років із саміту НАТО в Бухаресті, коли був шанс вивести Україну з “сірої зони” на сході Європи. Зеленський запросив Меркель та Саркозі особисто подивитися, що сталося у Бучі.

Меркель знову повторила, що вчинила правильно. “Федеральний канцлер доктор Ангела Меркель підтримує свої рішення у зв’язку із самітом НАТО 2008 року в Бухаресті”, – відповів її спікер на запит агентства DPA.

Вона також заявила, що підтримує міжнародні зусилля щодо припинення російської загарбницької війни. При цьому запрошення приїхати до Бучі було проігноровано.

“З огляду на звірства, які стають помітними у Бучі та інших місцях України, всі зусилля федерального уряду та міжнародного співтовариства бути на боці України та покласти край варварству та війні Росії проти України мають повну підтримку колишнього канцлера”, – цитує прес-секретар.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Російські окупанти продовжують зосереджувати сили на сході України. Командування противника з метою підготовки до проведення наступальної операції у цьому регіоні здійснює розгортання елементів оперативної побудови наступального угруповання та нарощує систему управління.

Росія продовжує перекидати сили для наступу на Донбас — туди спрямовують найманців «Вагнера».

Російські окупанти 3 квітня обстріляли гінекологічне відділення однієї із лікарень Миколаєва. На щастя, ніхто не постраждав.

В Україні сьогодні продовжиться евакуація мирного населення із гарячих точок. Гуманітарні коридори заплановані у Луганській та Донецькій областях.

З початку повномасштабної військової агресії Росія вже втратила 18300 солдатів і тисячі одиниць техніки.

Джерело: Народна Правда