Перевиховання, цензура, деукраїнізація: у Росії озвучили, що хочуть зробити з Україною

Перевиховання, цензура, деукраїнізація: у Росії озвучили, що хочуть зробити з Україною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

На головному прокремлівському пропагандистському сайті “РИА Новости” вийшла стаття, що їм хочеться зробити з Україною. Окупанти хочуть перевиховати український народ, влаштувати жорстку цензуру у політиці, культурі та освіті.

“Українська правда” оприлюднює головне. У Росії вимагають тотальної люстрації, денацифікації, цензури, деукраїнізації, деєвропеїзації, ліквідації ЗСУ, вилучення підручників та встановлення своїх пам’ятників.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

“Має бути проведена тотальна люстрація. Ліквідовані та заборонені будь-які організації, що пов’язали себе з практикою нацизму. Проте, крім верхівки, винна і значна частина народної маси, яка є пасивними нацистами, посібниками нацизму. Вони підтримували нацистську владу та потурали їй.

Справедливе покарання цієї частини населення можливе лише як несення неминучого тягаря справедливої війни проти нацистської системи, що ведеться по можливості дбайливо і обачно щодо цивільних осіб.

Подальша денацифікація цієї маси населення полягає у перевихованні, яке досягається ідеологічними репресіями (придушенням) нацистських установок та жорсткою цензурою: не лише у політичній сфері, але обов’язково також у сфері культури та освіти.

Денацифікація неминуче буде й деукраїнізацією — відмовою від розпочатого ще радянською владою масштабного штучного роздмухування етнічного компонента самоідентифікації населення територій історичних Малоросії та Новоросії.

Дебандеризації буде самої по собі недостатньо для денацифікації — бандерівський елемент є лише виконавцем і ширмою, маскуванням для європейського проекту нацистської України, тому денацифікація України — це її неминуча деєвропеїзація.

Зрозуміло, має пройти деякий час, за який люди оговтаються від шоку військових дій, переконаються у довгострокових намірах Росії – у тому, що “їх не покинуть”.

Далі пропагандисти описують чим хочуть займатися після війни. Серед іншого – “ліквідація” ЗСУ, формування своїх органів влади та міліції, “інсталяція” російського інформаційного простору, вилучення підручників історії, масові слідчі дії, люстрація минулої влади, встановлення своїх пам’ятників, а також “включення комплексу антифашистських та денацифікаційних норм до конституції нових народних республік”.

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель відповіла на критику Володимира Зеленського. Вона наполягає на тому, що вчинила правильно, не приймаючи Україну до НАТО у 2008 році.

Російські окупанти продовжують зосереджувати сили на сході України. Командування противника з метою підготовки до проведення наступальної операції у цьому регіоні здійснює розгортання елементів оперативної побудови наступального угруповання та нарощує систему управління.

Росія продовжує перекидати сили для наступу на Донбас — туди спрямовують найманців «Вагнера».

Російські окупанти 3 квітня обстріляли гінекологічне відділення однієї із лікарень Миколаєва. На щастя, ніхто не постраждав.

В Україні сьогодні продовжиться евакуація мирного населення із гарячих точок. Гуманітарні коридори заплановані у Луганській та Донецькій областях.

З початку повномасштабної військової агресії Росія вже втратила 18300 солдатів і тисячі одиниць техніки.

Джерело: Народна Правда