Адвокати Росії у Міжнародному суді ООН відмовилися від співпраці з нею

Адвокати Росії у Міжнародному суді ООН відмовилися від співпраці з нею
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Адвокати Росії у Міжнародному суді ООН відмовилися від подальшої співпраці з нею, зокрема у справах проти Росії, які розпочала Україна.

Про це у Facebook повідомляє перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

“Неможливо представляти на майданчиках, присвячених застосуванню права, державу, яка так цинічно його зневажає”, – написав Алан Пелле, вчений світового масштабу, професор міжнародного права Паризького університету, який до 24 лютого 2022 був адвокатом Росії в Міжнародному суді ООН.

У своєму відкритому листі «російським друзям» професор Пелле заявив, що «смертоносна атака Росії… розтоптала» принципи міжнародного права, які визнани цивілізованою спільнотою.

“Росія стала токсичною навіть для тих, хто, незважаючи на все після 2014 року, продовжував працювати на неї”, – коментує Джапарова.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський вважає, що силовий сценарій повернення територій тимчасово окупованих Росією Донецьких та Луганських областей може призвести до загибелі 40-50 українських військових. Щодо Маріуполя, то за його словами, сьогодні складно організувати розблокування міста: «Це дуже складно. Військова деокупація Маріуполя сьогодні складна, і хлопці, які перебувають там, про це знають. Ми реально на контакті майже щодня… Вони міцні, але дуже важко».

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

У порту заблокованого російськими військами Маріуполя тоне обстріляне ними цивільне судно під прапором Домініканської Республіки.

У Рубіжному росіяни розбомбили цистерну з азотною кислотою: перша допомога

Джерело: Народна Правда