Росія визнала вбивство чоловіків у гуманітарних коридорах із Маріуполя

Росія визнала вбивство чоловіків у гуманітарних коридорах із Маріуполя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на заяву начальника Центрального командного пункту Генштабу Збройних сил Росії Михайла Мізінцева. Як відомо, Мізінцев особисто керує облогою Маріуполя. Саме він відповідав за російську операцію у Сирії.

“За останні дві доби частина бойовиків чисельністю від 150 до 200 осіб, використовуючи гуманітарні коридори, переодягнувшись у цивільний одяг, дезертувала із міста. І розрізненими групами по 10-15 людей пересувалася в Запорізьку область путівцями. За сьогоднішню ніч 93 з них ліквідовано, місцезнаходження решти встановлено. Питання їхнього знищення – це питання короткого часу”, – зазначив він.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

У порту заблокованого російськими військами Маріуполя тоне обстріляне ними цивільне судно під прапором Домініканської Республіки.

У Рубіжному росіяни розбомбили цистерну з азотною кислотою: перша допомога

Джерело: Народна Правда