Зеленський назвав перемогою України відкат росіян до кордонів до 24 лютого

Зеленський назвав перемогою України відкат росіян до кордонів до 24 лютого
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський вважає, що сьогодні перемогою України буде відстояти власні території, які Київ контролював до 24 лютого.
Таку заяву він зробив в інтерв’ю українським ЗМІ, пише “Українська правда”.

“Насамперед – не втратити наш суверенітет (буде перемогою у війні – ред.). Друге – я дуже хочу, щоб ми не втратили сотні тисяч людей. Третє: ніяких не може бути розмов про те, що ми дамо можливість Крим назвати чиєюсь територією – це тільки українська територія, там може бути питання відстрочення цього, це може бути таке компромісне рішення… І Донбас – це Україна.

Про території, які вони (росіяни – ред.) зараз тимчасово окупували, ми просто не говоримо. Навіть не обговорюється статус тих територій, які були повністю під нашим контролем до 24 лютого. Хоча ультимативні умови ми чули із самого початку.

Тому війна за Донбас – той самий “Сталінград”, який може бути чи буде, він буде саме за це.

Те, що Росія визнала ОРДЛО чимось, я вважаю, що ми маємо знайти вихід із цієї ситуації. Для нас збереження статусу цих територій як українців дуже важливе. Це одна з важливих речей, але це буде найважча історія (…).

Відкат росіян до кордонів на момент 23 лютого – це буде перемога України у війні на сьогодні. Я так вважаю… Де ми, хто ми, що ми за країна, що ми втратили, що ми можемо втратити і що ми зберегли… Відобразити повномасштабну війну, яка розпочалася 24 лютого – це перемога, я так вважаю”.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський вважає, що силовий сценарій повернення територій тимчасово окупованих Росією Донецьких та Луганських областей може призвести до загибелі 40-50 українських військових. Щодо Маріуполя, то за його словами, сьогодні складно організувати розблокування міста: «Це дуже складно. Військова деокупація Маріуполя сьогодні складна, і хлопці, які перебувають там, про це знають. Ми реально на контакті майже щодня… Вони міцні, але дуже важко».

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

У порту заблокованого російськими військами Маріуполя тоне обстріляне ними цивільне судно під прапором Домініканської Республіки.

У Рубіжному росіяни розбомбили цистерну з азотною кислотою: перша допомога

Джерело: Народна Правда