Чехія передала ЗСУ танки Т-72 та БМП-1

Чехія передала ЗСУ танки Т-72 та БМП-1
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Чехія надасть Україні військову допомогу. У Празі ухвалили рішення відправити в Україну залізничний склад із кількома десятками основних бойових танків Т-72 та бойових машин піхоти.

Про це повідомляє чеське видання Echo24.

Постачання здійснюються на безоплатній основі. Українська армія отримає немодернізовані танки Т-72, ​​які залишилися у Чехії з тих часів, коли вона була членом соцтабору. На складах ВС Чехії було до 90 таких машин. Армія Чехії використовує лише 30.

Також Україна отримає чеські ліцензійні копії радянських БМП-1 – бойових машин піхоти (виготовлялися в Чехії за часів соцтабору).

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ опублікував список військовослужбовців РФ, які безпосередньо причетні до вбивств цивільних у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ вибили росіян із населених пунктів Добрянка, Нововознесенське та Трудолюбівка у Херсонській області.

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

Джерело: Народна Правда