Демонстративна акція: на віллі пропагандиста Соловйова в Італії влаштували пожежу

Демонстративна акція: на віллі пропагандиста Соловйова в Італії влаштували пожежу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Італії невідомі влаштували пожежу на території однієї з вілл російського пропагандиста Володимира Соловйова, яка знаходиться на озері Комо – у Ловено-ді-Менаджо. Другу віллу в Пьянелло-дель-Ларіо (озеро Комо) розписали антивоєнними написами.

Про це повідомляє “Ansa”.

Правоохоронці припускають, що то була демонстративна акція. Пожежа виникла за межами будівлі, горіли шини. Італійські правоохоронці мають записи з відеокамер. Згідно з початковим розслідуванням, інцидент був навмисною дією.

Крім того, написи проти Соловйова та проти російської війни в Україні знайшли на іншій віллі у П’янелло-дель-Ларіо, на озері Комо.

Обидва об’єкти, а також розкішна квартира в Гріанті (озеро Комо), додамо, конфісковані урядом Італії в рамках антипутінських заходів.

Зазначимо, Соловйов купив одну з вілл у 2013 році за 9 мільйонів євро, її площа – майже 400 кв. м. За кілька кілометрів від неї знаходиться перший будинок, який Соловйов купив за 1 мільйон євро. В одному маєтку є окремі будинки для гостей та охорони та великий гараж загальною площею 90 кв. метрів. Будинок складається з кількох спалень, п’яти ванних та басейну. Поруч знаходяться вілли Джорджа Клуні, Сільвестра Сталлоне та Мадонни.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ опублікував список військовослужбовців РФ, які безпосередньо причетні до вбивств цивільних у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ вибили росіян із населених пунктів Добрянка, Нововознесенське та Трудолюбівка у Херсонській області.

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

Джерело: Народна Правда