Мер Рубіжного здає окупантам проукраїнських активістів

Мер Рубіжного здає окупантам проукраїнських активістів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній мер міста Рубіжне Сергій Хортів, котрий напередодні перейшов на бік російських окупантів, передає їм інформацію про людей з проукраїнською позицією.

Незважаючи на це, як заявив в ефірі каналу “Дом” голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, його плани вдалося певним чином поламати.

“От цей останній випадок із мером Рубіжного. Там зовсім усе погано. У тому плані, що мер, окрім того, що перейшов на бік окупантів, він ще й активно з ними співпрацює у плані виявлення українських активістів. Він їх просто здає. Такий уже стовідсотковий зрадник, який здає окупантам людей із проукраїнською позицією”, – каже він.

Водночас він нагадав, що президент вчасно підписав указ про запровадження військово-цивільної адміністрації в Рубіжному. Іншими словами, мер Рубіжного Хортів офіційно зараз ніхто. На думку Гайдая, він не потрібний навіть окупантам.

Нагадаємо, 1 квітня стало відомо, що Хортів перейшов на бік окупантів, 4 квітня керівником Рубіжного став  Роман Власенко.

Крім Рубіжного зрадниками виявились голови Станиці Луганської, Мелового та Марківки.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ опублікував список військовослужбовців РФ, які безпосередньо причетні до вбивств цивільних у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Під час окупації Бучі окупанти вбили щонайменше 320 мирних жителів.

Джерело: Народна Правда