На аеродромі Тирасполь готуються до прийому російських літаків, – Генштаб

На аеродромі Тирасполь готуються до прийому російських літаків, – Генштаб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія може використовувати територію самопроголошеного Придністров’я для підтримки наступальної операції.

За даними Генерального штабу ЗСУ, Росія намагається покращити тактичне становище на Південнобузькому напрямку. На аеродромі  Тирасполь здійснюється підготовка до прийому літаків.

Додамо, що Російська Федерація продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої держави. Основні зусилля ворог зосереджує на підготовці до наступальної операції, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей.

Продовжує зберігатись загроза застосування противником ракетного озброєння морського, повітряного та наземного базування. Окупанти завдають вогневої поразки щодо об’єктів оборонного комплексу, логістичної інфраструктури та житлових кварталів міст.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

Джерело: Народна Правда