Окупанти готують наступ у Луганській області за 3-4 дні, – Гайдай

Окупанти готують наступ у Луганській області за 3-4 дні, – Гайдай
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські окупанти можуть піти у наступ у Луганській області через три-чотири дні.

За словами голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, зараз військові фіксують постійне підвезення нових ворожих сил:

“Ми фіксуємо постійне підвезення нових сил, техніки та людей, я думаю, що вони планують закінчити підвезення всіх резервів і дні через три-чотири намагатимуться проводити наступ”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ опублікував список військовослужбовців РФ, які безпосередньо причетні до вбивств цивільних у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ вибили росіян із населених пунктів Добрянка, Нововознесенське та Трудолюбівка у Херсонській області.

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

Джерело: Народна Правда