Орбан запросив Путіна на переговори до Будапешту

Орбан запросив Путіна на переговори до Будапешту
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що президент РФ Володимир Путін нібито погодився на його пропозицію зустрітися з лідерами України, Франції та Німеччини у Будапешті для припинення вогню.

Про це пише “Європейська правда”.

Орбан стверджує, що розмовляв із Путіним і запропонував, щоб президенти України, Франції та канцлер Німеччини зустрілися з ним у Будапешті не заради переговорів про мирну угоду, а заради негайного припинення вогню.

За його словами, відповідь Путіна була позитивною, але має свої умови для цього.

Нагадаємо, Зеленський вважає, що Орбан “заграє” з Росією, але йому доведеться обирати між РФ та іншим світом.

Як відомо, Угорщина є однією з небагатьох держав-членів ЄС, які відмовилися від енергетичних санкцій проти Росії у відповідь на її вторгнення в Україну. Орбан також заявив, що Угорщина платитиме за постачання газу в рублях, як вимагає Путін. Це при тому, що країни ЄС та G7 заявили, що виступатимуть єдиним фронтом і не платитимуть за газ у рублях, оскільки контракти передбачають оплату в євро чи доларах, а країни Балтії взагалі заявили, що відмовляються від імпорту російського газу.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Як повідомив канцлер Олаф Шольц, Німеччина веде конфіденційні переговори з Києвом щодо можливих гарантій безпеки, які вона могла б запропонувати Україні для забезпечення її безпеки після вторгнення Росії.

Чехія надасть Україні військову допомогу. У Празі ухвалили рішення відправити в Україну залізничний склад із кількома десятками основних бойових танків Т-72 та бойових машин піхоти.

Джерело: Народна Правда