Російські окупанти розстріляли у Бучі понад 300 мирних жителів, – мер

Російські окупанти розстріляли у Бучі понад 300 мирних жителів, – мер
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Під час окупації Бучі окупанти вбили щонайменше 320 мирних жителів.
Таку цифру в інтерв’ю ВВС озвучив мер Бучі Анатолій Федорук.

За його словами, кілька розстрілів він бачив сам:
“Я сам бачив кілька епізодів. Три цивільні машини намагалися евакуюватися у бік Києва, але їх по-звірячому розстріляли. Там була вагітна жінка, чоловік якої кричав і просив не стріляти в неї, але вони по-звірячому застрелили”.

За його словами, російські війська під час окупації Бучі “полювали” на місцевих політиків.

Федорук також закликав міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, який продовжує заперечувати військові злочини в Україні, “приїхати до Бучі та побачити тіла загиблих людей”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Як повідомлялося раніше, ЗСУ вибили росіян із населених пунктів Добрянка, Нововознесенське та Трудолюбівка у Херсонській області.

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

Джерело: Народна Правда