Шольц заявив, що Німеччина веде конфіденційні переговори щодо гарантій для України

Шольц заявив, що Німеччина веде конфіденційні переговори щодо гарантій для України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Німеччина веде конфіденційні переговори з Києвом щодо можливих гарантій безпеки, які вона могла б запропонувати Україні для забезпечення її безпеки після вторгнення Росії.

Як пише Reuters, про це заявив у Бундестазі канцлер Олаф Шольц.

Агентство повідомляє, що Україна запропонувала, щоб як альтернативу членству в НАТО (проти чого виступає Росія) окремі країни, такі як Німеччина, Туреччина чи Китай, могли б надати гарантії з аналогічним ефектом.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

«Ми ведемо переговори щодо гарантій з Україною, — сказав Шольц у парламенті Німеччини. – Ці переговори є конфіденційними».

Чехія надасть Україні військову допомогу. У Празі ухвалили рішення відправити в Україну залізничний склад із кількома десятками основних бойових танків Т-72 та бойових машин піхоти.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ опублікував список військовослужбовців РФ, які безпосередньо причетні до вбивств цивільних у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ вибили росіян із населених пунктів Добрянка, Нововознесенське та Трудолюбівка у Херсонській області.

Збройні сили України вперше застосували трофейну важку вогнеметну систему “Солнцепек” проти окупантів. Установка працювала на Ізюмському напрямі.

Новий ватажок Каховки Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств, що платити їм таку зарплату, як «при Україні», Росія не зможе.

Російська Федерація визнала вбивство чоловіків у цивільному одязі, які виходили з блокадного Маріуполя гуманітарними коридорами. За версією Москви, це нібито не цивільні, а переодягнені військові.

Джерело: Народна Правда