“Це Росія поїхала від вас, муд***е”: Макаревич підтримав проукраїнських російських зірок

”Це Росія поїхала від вас, муд***е”: Макаревич підтримав проукраїнських російських зірок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий російський музикант Андрій Макаревич, який неодноразово заявляв про підтримку України, заступився за російських зірок, які виїхали за кордон у зв’язку з війною.

“Бачу гавкання з приводу тих, хто виїхав – Алли, Максима, Чулпан, Земфіри… Це Росія поїхала від вас, мудачье. Тому що Росія – вони, а не ви”, – прокоментував Макаревич.

Як пишуть ЗМІ, Максим Галкін разом з Аллою Пугачовою та дітьми зараз перебуває в Ізраїлі. Він неодноразово закликав зупинити війну в Україні.

Земфіра засудила війну в Україні. Вона також показувала кліп “Не стріляйте”, де показала бомбардування українських міст.

Актриса Чулпан Хаматова разом із доньками поїхала до Латвії.

Росіяни, які звикли дивитися кремлівських пропагандистів, упевнені, що зірки зрадили свою країну.

Додамо, сам Макаревич зараз нібито перебуває у Бородянці. Про те, що музикант, можливо, зараз перебуває в Україні, стало відомо з відео співачки Руслани. Днями вона була у Бородянці, куди привезла гумдопомогу. Поки вона знімала те, що після себе російські війська залишили у місті, у кадр потрапив військовий, який і сказав, що до Бородянки приїхав Макаревич.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ опублікував список військовослужбовців РФ, які безпосередньо причетні до вбивств цивільних у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Під час окупації Бучі окупанти вбили щонайменше 320 мирних жителів.

Джерело: Народна Правда